Archives

İnşaat

İnşaat Hizmetlerimiz

Kamışoğlu İnşaat’ın inşaat öncesi ve sırasında gösterdiği hassasiyet ve önem, hizmet kalitesi ve beraberinde müşteri memnuniyetini getirmektedir.

» Arazi Seçimi
» Arazi Fizibilitesi ve Değerleme
» Program Geliştirme
» İhale Yöntem Analizi
» Konsept Taslakları
» Toplam Proje Bütçeleme ve Maliyet Danışmanlığı
» Kavramsal Keşif
» İş Takvimi
» Opsiyon / Sistem Analizi
» Maliyet Analizi
» İnşa Edilebilirlik Analizleri
» Tasarım Birlikteliği
» Tedarik Stratejileri ve Hacimli Satınalma

» İnşaatçı Eğitim Programı
» İnşaat Yönetimi
» Maliyet Yönetimi
» Zaman Yönetimi
» Kalite Kontrol
» İş Güvenliği Eğitimleri, Denetim ve Koordinasyonu
» Proje Koordinasyonu ve Lojistik Yönetimi
» İnşaat Sonrası Destek
» Kullanıcı Devir Koordinasyonu

Müteahhitlik

Kamışoğlu Grup olarak, siz değerli yatırımcılarımızın gayrimenkul değerlendirme projelerinde, güvenilir-tecrübeli bir iş ortağı olmak için her zaman hazırız.

Şirketimiz; söz konusu yapıyı, bünyesindeki mimar ve mühendisler ile diğer uzmanların gözetimi altında ,inşaat ruhsatına uygun olarak plan, mevzuat, fen, sanat ve sağlık kurallarına ve inşa edilmesini sağlar.

Müteahhitlik Hizmetlerimiz
  • Arsa alternatiflerinin belirlenerek ön araştırmasının yapılması; yatırımcı ve geliştirici firma ile paylaşılması,
  • Potansiyel ve uygun yatırım fırsatlarının tespit edilmesi,
  • Lokal ön çalışmalar yapılarak yasal ve bölgesel kısıtların tespit edilmesi, potansiyel arsaların son değerlendirmesinin yapılarak karar verilmesi,
  • Arsa satınalma, kat karşılığı veya hasılat paylaşımı süreçlerinde pazarlık ve süreç yönetimi
  • Anlaşma sağlanan arsaya uygun proje hazırlanması
  • Yatırım süreçlerinin planlanması ve optimizasyonu

REFERANSLARIMIZ

Sapanca Dibektaş-Sinan Evler (Teslim tarihi Aralık 2012-Proje süresi 15 ay)

Sapanca Dibektaş-Bahçe 1 (Teslim tarihi Mayıs 2013-Proje süresi 14 ay)

Sapanca Dibektaş-Bahçe 2 (Teslim tarihi Mayıs 2013-Proje süresi 14 ay)

Sapanca Dibektaş-Bahçe 3 (Teslim tarihi Mayıs 2013-Proje süresi 14 ay)

Sapanca Dibektaş-Manzara (Teslim tarihi Nisan 2015-Proje süresi 14 ay)

 

Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı

Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Kamışoğlu Grup olarak, gayrimenkul taleplerinizin tam karşılığını bulmak için, bilgimizi, tecrübemizi ve güvenilirliğimizi kullanarak için çalışıyoruz.

  • Arsa sağlama ve geliştirme desteği
  • Konut, Arsa, İş yeri Satış ve Kiralama hizmetleri
  • Gayrimenkul Yönetim Hizmetleri

Gayrimenkullerin öne çıkacak olan özellikleri, fiyat ve ödeme planlarının; ilgili mecralarda en verimli şekilde duyurulması ve hedef kitleye ulaşmasının sağlanması için, Kurumsal Kimlik ile uyumlu kampanya ve lansman planlaması yapılması,

Projenin tanıtılması amacıyla; yazılı ve görsel mecralarda, medya planlama ve satın almasının yapılması,

Bölgesel rekabetin takibi (Rakip projelerin özellik, fiyat, ödeme ve kampanya değişikliklerinin takibi, rekabetteki avantaj ve dezavantajlarının sıralanması ve gereken durumlarda değişen koşullara uyum sağlanması)

Satışa hazırlık aşamasında tüm dokümanların hazırlanması,

Müşteriye ulaşma, ihtiyaç belirleme, sunum, teklif, pazarlık ve satışın yapılmasına kadar tüm süreç ve operasyonun takibi

Satış sonrası hizmetler, teslim ve müşteri memnuniyeti hizmetleri

Projeden alınmış konutların gereken durumlarda tekrar satışlarının yapılması,

Yer aldığımız kurumsal emlak portalleri

https://kamisoglugrup.sahibinden.com/

https://www.zingat.com/kamisoglu-grup-28869g

https://www.milliyetemlak.com/firma/sapancakamisogluinsaat

https://www.hurriyetemlak.com/kamisoglu-grup/sakarya-sapanca-cayici/emlak-ofisleri/o8D9hBpYM1w=/DjCVhESiNJk=&new=1

Hafriyat

Hafriyat Hizmetleri

Kamışoğlu Grup, hafriyat hizmetleri konusunda Sapanca-Sakarya ve Kocaeli bölgesinde, güvenilir ve tecrübeli iş ortağınız olmaktan gurur duyar.

Yıkım faaliyetine başlamadan önce, yıkım safhasında ve yıkım sonrasında, ilgili mevzuatında öngörülen, yıkımda çalışanlar ve üçüncü şahıslar için güvenlik tedbirleri ile çevre koruma tedbirleri alınır.

Yürütülecek çalışmalar sırasında ve neticesinde ortaya çıkacak toprak, inşaat ve yıkıntı atıkları, çevre ve insan sağlığına ve güvenliğine zarar vermeyecek şekilde toplanır, taşınır ve bertaraf edilir.

Hafriyat, inşaat/tamirat/tadilat ve yıkım işlemleri sırasında oluşacak gürültü emisyonları ile ilgili olarak, 11/12/1986 tarihli ve 19308 sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Gürültü Kontrol Yönetmeliği esaslarına uyulur.

Toprağın çıkartılması sırasında gürültü ve görüntü kirliliği ile toz emisyonlarını azaltacak tedbirlerin alınır ve faaliyet alanının çevresi kapatılır.

Kazıdan çıkacak toprak miktarı ile dolgu hacimleri eşitlenecek şekilde planlama yapılır ve hafriyat toprağının öncelikle faaliyet alanı içerisinde değerlendirilmesi sağlanır.

Hafriyat toprağının çıkartılması sırasında doğal drenaj sistemleri korunur ve olabilecek erozyona karşı önlem alınır. Çalışma yapılacak alanın yanındaki binalar, doğal drenaj, enerji ve telekomünikasyon tesisleri/sistemleri, kaldırım ve yol kaplaması korunur, olabilecek hasar ve erozyona karşı önlem alınır.

Atıklar, kaynağında en aza indirilir.

MAKİNA VE ARAÇ PARKI :

1 Adet Hyundai 18 tonluk ekskavatör

1 Adet Manitou Büyük Forklift

2 Adet JCB Kepçe

5 Adet Kamyon

1 Adet Silindir

1 Adet Lobet

1 Adet Tır

Proje & Mimarlık & 3D Modelleme

KAMIŞOĞLU GRUP olarak; tüm projelerde, mimari proje ve 3D modelleme hizmetlerini bünyemizdeki teknik ekip ile çözüme ulaştırmaktayız.

3D Mimari Görselleştirme

Gerçekleştirmiş olduğumuz mimarı çalışmaların daha etkileyici bir izlenim bırakmasında büyük fayda sağlamakta olan, gerçeği ile birebir gerçekleştirilen 3D mimari görselleştirme ile çalışmalarımızın son hali ortaya çıkarılmaktadır.

3D Mimari Modelleme

Proje inşaatının bitiminin zaman alması açısından da modelleme büyük kolaylık sağlamaktadır. Zaman kavramı 3D mimari modellemenin en önemi tercih sebeplerindendir. Mimarı modellemeyle zaman ve maliyet açısından büyük avantajlar sağlanabilir.

Özellikle mimarlar için büyük önem arz eden, 3D mimari modelleme, 2 boyuttan hareketle oluşturulan bina vb. yapıların 3D modelleme tekniğiyle oluşturulmasıdır. Projelerimizi modellemeye aktararak olası zararlar ve eksikler ortadan kaldırılır. Aynı zamanda her ayrıntı net bir şekilde gösterilir. Bu açıdan yapıyı 3D olarak görselleştirmek oldukça önemlidir.

Projenin modellemesini yapmak, müşterilere talepleri ve sonuçlar arasında bir fark olmayacağını göstermenin ve talebi arttırmanın en mantıklı yoludur. Bu şekilde proje daha kolay anlaşılabilir ve beklenmedik durumların oluşması, müşterilerin kafasında oluşacak soru işaretleri ortadan kalkmış olur. Aynı zamanda projeyi görsel biçimde görmüş olmak başka yöntemler kullanmaktansa daha etkili ve ikna edicidir.

3D kat planları
Günümüzde yapıların imar edilmeden önce satılması firmalar için büyük önem taşımaktadır. Bu durum sektörde öyle bir yere gelmiştir ki, projeler tamamlandığında tüm yapılar müşterilere tanıtılmış ve satılmış durumda olmaktadır.  Bunun etkin bir şekilde yapılabilmesi içinde mutlaka etkileyici ve yapıların bitmiş halinin güzel görsellerle ve maketlerle müşterilere tanıtılması gerekmektedir.

Binaların yapılarının tasarlanması ve iç mimari özelliklerinin oluşturulması, oldukça kapsamlı ve detaylı çalışmalar gerektirmektedir. Bu şekilde tanıtım, satış ve yapım öncesinde kontrolleri aşamasında büyük kolaylık ve rahatlık sunmaktayız.

Etkili bir şekilde tasarladığımız yapıların yine etkili bir şekilde sunuşa hazırlanması büyük önem taşımaktadır. Özellikle siz değerli müşterilerimize sunacağımız görsellerin oluşturulması, tasarımın ne ifade ettiği konusunda etkili bir izlenim oluşturmasına yardımcı olacaktır. Yapılarımızın oluşturulmasından önce çizilen teknik çizimler müşterilerimiz için bir anlam ifade etmemektedir. Bu sebeple 3D modelleme ile zengin bir görsellik kazandırılması büyük avantaj sağlayacaktır. 3D kat planı modellemesi sadece yapının değil içerdiği dekoratif planlarında modellenmesi ile çok daha zengin görünüş sağlamaktadır.

İnşaatlarımızın projelendirilmesi büyük titizlik içerisinde teknik çizimler sonucunda oluşturulur. Bu çizimler mimari ekibimiz tarafından yapılmakta ve resmi kurumlardan onay alınmaktadır. Yapının her detayı çizimlerde belirtilir ve tasarlanır.

3D modellemelerimiz, bilgisayar ortamında yapılarak bittiğinde nasıl görüneceği hakkında fikir edinilmesine yardımcı olmaktadır. 3D kat planı modellemesi yapımında sadece binanın yapısal özellikleri şekli değil iç mimarisi ve dekorasyonu da oluşturulur. Bu sayede çok daha zengin görseller elde edilir.

Sanal tur (360 derece render)

Sanal Tur, Proje çizimleri ve 3D Modelleme ile birlikte siz değerli müşterilerimizin projeyi çok daha net anlamasını ve değerlendirmesini sağlar. Mimari ekibimiz, bu konuda tüm teknolojik donanımı ve mesleki tecrübesini kullanarak en uygun çözümü sunmayı amaçlamaktadır.

3D Mimari Animasyon

Mimari Projelerin canlandırılması üzere kullanılan bir animasyon tekniğidir. Özellikle mimari alanda kullanılan bir uygulamadır. Tasarımlarımızda görsellikten yararlanmamız, projelerimizin akılda kalıcılığını arttıran bir unsurdur. 3 boyutlu animasyon tekniği ile aklımızdaki çalışmaya en yakın projeyi üretiriz. Ayrıca 3 boyutlu projelerin kabul edilirliği daha fazladır. 3d mimari animasyon tekniklerinin temelinde aklınızdaki projelerin detaylı ve görsel anlamda zengin biçimde 3 boyutlu olarak sunulması yatar.

Geleneksel 2D tasarımlar ve tasarıların çizimleri kullanıcılar tarafından zor anlaşılmaktadır. Çeşitli yazılımlar kullanılarak hazırlanan teknik yöndeki çizimler ise 2 boyutlu çizimlerle kıyasla daha net ve detaylıdır. Proje sonunda elde edeceğiniz şekli aklımızda canlandırmak zordur ve birçok mimari proje sırasında sorunlara sebebiyet veren bir durumdur. Çizimler başkaları tarafından farklı bir perspektiften algılanacağı için yanlış anlaşılabilir. Bu tip sorunların meydana gelmemesi için 3D mimari animasyon tekniklerini kullanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.