Biz
Kimiz?

Kamışoğlu Grup olarak 1985 yılında başladığımız yolculuğumuza “her ayrıntıda yüksek kalite” anlayışımızdan ödün vermeden devam etmekten, inşa ettiğimiz projelerle lüks ve konforlu yaşam alanlarına imza atmaktan onur duyuyoruz. Mükemmeli hedefleyerek gerçekleştirdiğimiz projelerimizde bir taraftan müşterilerimizin yaptığı yatırımlardan beklediği dönüşü almasını sağlarken diğer taraftan da otuz yılı aşkın süredir Sapanca’mızın kalkınmasına katkıda bulunmaktayız.

Grubumuz bünyesindeki şirketlerimizle, son yıllarda hızlı bir değişim ve dengeli bir büyüme süreci yaşıyoruz. İnşaat dünyasındaki teknolojik değişimleri takip ederek projelerimize uyarlıyor, kurumsallaşma çalışmalarımızı yeniden yapılanma süreci içerisinde oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Grubumuz içerisinde bir taraftan yeni şirketler hayata geçirerek hizmet yelpazemizi genişletiyor, yeni ürünlerle kalitemizi birleştirerek farklı kültürlere ve insanlara yep yeni projeler sunuyoruz.

Bu süreçte yeni pazarlar keşfediyor, verimliliğimizin artırılmasına yönelik planlamalar yapıyoruz ve bunu yaparken insan kaynağımızı her geçen gün zenginleştirerek işimizdeki profesyonelliğimizi samimiyetimize ve projelerimize yansıtıyoruz. Tüm yapısal ve yönetsel değişikliklerle sürdürdüğümüz büyüme trendimiz, grubumuzu ülkemizdeki üst düzey şirketler arasına taşımayı sürdürürken; müşterilerimizin beklentilerini ve onlara sunulan hizmeti de her geçen gün daha da mükemmel boyutlara ulaştırmaktadır.

Kamışoğlu Grup olarak insan kaynağımızla, tecrübemizle, projelerimizle, geçmişte olduğu gibi şu anda ve gelecekte adımıza yakışan eserlerle ülkemizde yaşamın ve konforun yenilikçi lideri; çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın da dürüst, güvenilir, saygın bir kuruluşu olarak başarılarımızı pekiştirmeye devam edeceğiz.

Erdem KAMIŞOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı