Neden
Kamışoğlu?

ÇÜNKÜ; Bizim için “SATIŞ” sadece başlangıçtır. “Satış sadece başlangıçtır” ilkesiyle hareket eden Kamışoğlu Grup için şirketimizden mülk alan tüm müşterilerimiz ömür boyu misafirimiz ve ailemizin bir parçası haline gelir. Müşterilerimizin evlerinde ve ilçemizde rahat etmeleri için bütün Kamışoğlu ailesi olarak bizler daima seferber olmaktayız.

Bizim için “DENEYİM” müşteri memnuniyetini sağlamak için temel koşuldur. 1985 yılından bu yana edindiğimiz iş tecrübesi ve 1994 yılından bu yana inşaat sektöründe varlığımızı sürdürmemizin en önemli sebeplerinden biri olan yüksek deneyimimiz sayesinde müşterilerimizin her türlü ihtiyacını kolaylıkla karşılayabilmekteyiz.

Bizim için “GÜVEN” şirket geleceğimizin garantisidir. Yaklaşık 30 yıldır sürdürdüğümüz hizmet anlayışımızla; müşterilerimizin, iş ortaklarımızın, çalışanlarımızın ve tüm bölge halkımızın nezdinde edindiğimiz itibar ve sağladığımız güven ortamı sayesinde projelerimizi ve müşteri profilimizi her geçen gün daha da üst noktalara taşıyabilmekteyiz.

Bizim için “İTİBAR” bir şirketin en değerli varlıklarından biridir. Kamışoğlu Grubu’nun kurumsal kültürü doğruluk ve saygıya dayanır. Bunun anlamı, iş ahlakı ve kültüründen hiçbir koşulda taviz vermemek demektir. Bu standartlara bağlı kalarak kazandığımız itibar, şirketimizin en değerli hazinelerinden biridir. varlığını sonraki nesillere aktarmak isteyen bir şirket her şeyden önce itibarını korumalıdır.

Bizim için “KALİTE” zeka ile yoğrulmuş çabanın sonucudur. Geride bıraktığımız 30 yıllık deneyimimiz, sizleri yüksek kalitede yaşam alanlarıyla buluşturmamızı sağlamaktadır. Bu sayede Kamışoğlu Grup, sektöründe kalitede öncü firma olarak tanınmaktadır. Unutulmamalıdırki “kalite asla tesadüf değildir. Kalite, zeka ile yoğrulmuş çabanın sonucudur”.