Şirketimiz

Genel Müdür Mesajı

Kamışoğlu Grup olarak 1985 yılında başladığımız yolculuğumuza “her ayrıntıda yüksek kalite” anlayışımızdan ödün vermeden devam etmek ten, inşa ettiğimiz projelerle lüks ve konforlu yaşam alanlarına imza atmaktan onur duyuyoruz. Mükemmeli hedefleyerek gerçekleştirdiğimiz projelerimizde bir taraftan müşterilerimizin yaptığı yatırımlardan beklediği dönüşü almasını sağlarken diğer taraftan da otuz yılı aşkın süredir Sapanca’mızın kalkınmasına katkıda bulunmaktayız.

Grubumuz bünyesindeki şirketlerimizle, son yıllarda hızlı bir değişim ve dengeli bir büyüme süreci yaşıyoruz. İnşaat dünyasındaki teknolojik değişimleri takip ederek projelerimize uyarlıyor, kurumsallaşma çalışmalarımızı yeniden yapılanma süreci içerisinde oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Grubumuz içerisinde bir taraftan yeni şirketler hayata geçirerek hizmet yelpazemizi genişletiyor, yeni ürünlerle kalitemizi birleştirerek farklı kültürlere ve insanlara yep yeni projeler sunuyoruz.

Bu süreçte yeni pazarlar keşfediyor, verimliliğimizin artırılmasına yönelik planlamalar yapıyoruz ve bunu yaparken insan kaynağımızı her geçen gün zenginleştirerek işimizdeki profesyonelliğimizi samimiyetimize ve projelerimize yansıtıyoruz. Tüm yapısal ve yönetsel değişikliklerle sürdürdüğümüz büyüme trendimiz, grubumuzu ülkemizdeki üst düzey şirketler arasına taşımayı sürdürürken; müşterilerimizin beklentilerini ve onlara sunulan hizmeti de her geçen gün daha da mükemmel boyutlara ulaştırmaktadır.

Kamışoğlu Grup olarak insan kaynağımızla, tecrübemizle, projelerimizle, geçmişte olduğu gibi şu anda ve gelecekte adımıza yakışan eserlerle ülkemizde yaşamın ve konforun yenilikçi lideri; çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın da dürüst, güvenilir, saygın bir kuruluşu olarak başarılarımızı pekiştirmeye devam edeceğiz.

Erdem KAMIŞOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı

Neden Kamışoğlu

ÇÜNKÜ; Bizim için “SATIŞ” sadece başlangıçtır. “Satış sadece başlangıçtır” ilkesiyle hareket eden Kamışoğlu Grup için şirketimizden mülk alan tüm müşterilerimiz ömür boyu misafirimiz ve ailemizin bir parçası haline gelir. Müşterilerimizin evlerinde ve ilçemizde rahat etmeleri için bütün Kamışoğlu ailesi olarak bizler daima seferber olmaktayız.

Bizim için “DENEYİM” müşteri memnuniyetini sağlamak için temel koşuldur. 1985 yılından bu yana edindiğimiz iş tecrübesi ve 1994 yılından bu yana inşaat sektöründe varlığımızı sürdürmemizin en önemli sebeplerinden biri olan yüksek deneyimimiz sayesinde müşterilerimizin her türlü ihtiyacını kolaylıkla karşılayabilmekteyiz.

Bizim için “GÜVEN” şirket geleceğimizin garantisidir. Yaklaşık 30 yıldır sürdürdüğümüz hizmet anlayışımızla; müşterilerimizin, iş ortaklarımızın, çalışanlarımızın ve tüm bölge halkımızın nezdinde edindiğimiz itibar ve sağladığımız güven ortamı sayesinde projelerimizi ve müşteri profilimizi her geçen gün daha da üst noktalara taşıyabilmekteyiz.

Bizim için “İTİBAR” bir şirketin en değerli varlıklarından biridir. Kamışoğlu Grubu’nun kurumsal kültürü doğruluk ve saygıya dayanır. Bunun anlamı, iş ahlakı ve kültüründen hiçbir koşulda taviz vermemek demektir. Bu standartlara bağlı kalarak kazandığımız itibar, şirketimizin en değerli hazinelerinden biridir. varlığını sonraki nesillere aktarmak isteyen bir şirket her şeyden önce itibarını korumalıdır.

Bizim için “KALİTE” zeka ile yoğrulmuş çabanın sonucudur. Geride bıraktığımız 30 yıllık deneyimimiz, sizleri yüksek kalitede yaşam alanlarıyla buluşturmamızı sağlamaktadır. Bu sayede Kamışoğlu Grup, sektöründe kalitede öncü firma olarak tanınmaktadır. Unutulmamalıdırki “kalite asla tesadüf değildir. Kalite, zeka ile yoğrulmuş çabanın sonucudur”.